neděle 22. března 2015

Sporadicky....

Ano je to tak... na blog přispívám velmi málo...Prostě je období útlumu,už dlouho... 
V práci sedím u tvoření denně,hrbím se u šicího stroje a tvořím radost jným,doma se mi už pak nechce nic nového vymýšlet... V poslední době zahálí i háček a to mám několik věcí rozpracovaných,které by se určitě rády dočkaly jejich dokončení.Určitě na ně taky jednou dojde,ale teď zrovna ne...
 Začalo nám jaro a já se pustila do jarního úklidu,doma jsem poumývala po zimě špinavá okna a v sobotu jsme se vydali na chatičku... Tam bylo práce,třičtvrtě roku jsme tam nebyli a bylo to poznat,vše vyházet ven,vyvětrat,vymést poumývat,No prostě velký jarní úklid... Sluníčko krásně svítilo a i hřálo,a mě dodalo tolik energie,že jsem řezala i dřevo...Většinou tuto práci dělá manžel a motorovou pilou,jenže tu jsme tentokrát neměli a tak jsem řezala ruční pilkou... Mozoly a namožené rameno cítím ještě teď:-)))
Ale jak se říká práce šlechtí,a za odměnu nám nad hlavou kroužily dvě káňata,pohled na ně byl fascinující,zachycení foťákem už méně:-))
 A po té lopotě co nás čekala jsme se museli i posilnit,jídlo velice nezdravé,ale tůůůze dobré.Poprvé jsem zkoušela péct ve starých kamnech ve kterých topíme v chatě,a výsledek byl vynikající.
Olizovali jsme se až za ušima:-)))
Krásné jaro všem kdo po čase opět zavítal
přeje
Monis
♥♥♥

4 komentáře:

Péťa řekl(a)...

Krásné jaro Moni přeje Péťa.

pherenis řekl(a)...

fíííha....moooc hezký víkend a ta křupavá dobrota voní až sem do jižního cípu....hmmm...nemusela bych se přemlouvat

s pozdraveníčkem....pherenis

Ajka řekl(a)...

Hmmm ... to bych se taky olizovala:-)))

Archeage Girl řekl(a)...


Hey(。・∀・)ノ゙ I'm new here~~Play Archeage?Follow 2archeage

Buy Archeage Gold ------ Cheap Archeage Gold